Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2021-10-24 13:00 miało miejsce spotkanie Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow - 1-1

W dniu 2021-10-24 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Zaglebie Lubin a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Filip Starzyński 64' 1-0 Ilya Zhigulev Mathias Hebo Rasmussen 87' 1-1 Sergiu Hanca

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kamil Kruk 25' Filip Starzyński 50' Mateusz Bartolewski 68' Ilya Zhigulev 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Raków Częstochowa.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Kamil Kruk raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania nużące. Stale trafiamy na bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Zaglebie Lubin oraz Cracovia Krakow jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.