Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2021-11-07 19:00 odbył się mecz Wisla Krakow - Cracovia Krakow: 1-0

W dniu 2021-11-07 19:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Cracovia Krakow.

Pierwsza część spotkania między Wisla Krakow a Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Yaw Yeboah 52' 1-0 Patryk Plewka

Żółte kartki Wisla Krakow: Ashraf El Mahdioui 23' Jan Kliment 37' Maciej Sadlok 59'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 58' Sergiu Hanca 90' Marcos Álvarez 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź a Cracovia Krakow z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Ashraf El Mahdioui Jakub Jugas często zagwarantowały swoim kibicom mnóstwo emocji. Systematycznie zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki między zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Wisla Krakow i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.