Mecz Cracovia Krakow kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2021-11-22 19:30

Cracovia Krakow kontra Raków Częstochowa, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-22 19:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: O. Kakabadze 69' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 27' Pelle van Amersfoort 74' Filip Piszczek 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 12' Fran Tudor 18'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Cracovia Krakow stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Slask Wroclaw a Raków Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Dzisiaj wierni fani śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników/obrońców drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Michal Siplak Patryk Kun niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wiele przeżyć. Potyczki między graczami okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Nieprzerwanie trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Cracovia Krakow i Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.