Mecz Slask Wroclaw - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2021-12-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 19 pomiędzy Slask Wroclaw a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: C. Râpă 45' 0-1 M. Sipľak O. Kakabadze 54' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 43' Krzysztof Mączyński 45' Patryk Janasik 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 45' Pelle van Amersfoort 45'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Jagiellonia.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Szymon Lewkot Michał Rakoczy raz za razem zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nudne. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Slask Wroclaw i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.