Jagiellonia - Cracovia Krakow, wynik meczu: 0-0

Jagiellonia - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-0. Dnia 2022-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Jagiellonia a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Jagiellonia oraz Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Jagiellonia: Karol Struski 85'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 73' Karol Knap 82'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Wisla Plock natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Pogon Szczecin.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Karol Struski Mathias Hebo Rasmussen nierzadko zapewniły swoim kibicom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe faule, idealne asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich lubianych drużyn jak Jagiellonia oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.