Mecz Warta Poznań vs Cracovia Krakow, wynik 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań i Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-10 10:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Adam Zreľák 61' 1-0 Rivaldinho 85' 1-1

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 4' Mateusz Kupczak 54' Jedrzej Grobelny 83' Michał Jakóbowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice natomiast Cracovia Krakow z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Wisla Krakow.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Michał Kopczyński częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Niesamowite walki między piłkarzami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż potyczki nas męczą. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań i Cracovia Krakow jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.