Mecz Legia Warszawa vs Cracovia Krakow zakończony wynikiem 3-0

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: M. Rosołek 54' 1-0 T. Pekhart T. Pekhart 65' 2-0 Josué Rafael Lopes 85' 3-0 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Tomáš Pekhart 23' Mateusz Hołownia 63'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Cracovia Krakow zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wierni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Tomáš Pekhart nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Obserwujemy przechodzące do historii bramki i asysty, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to mecze statyczne. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych zespołów jak Legia Warszawa i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.