Dnia 2022-07-18 17:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz pomiędzy Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow - końcowy wynik 0-2

Gornik Zabrze kontra Cracovia Krakow zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Gornik Zabrze a Cracovia Krakow wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-18 17:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 1 pomiędzy Gornik Zabrze a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: F. Loshaj 24' 0-1 M. Rakoczy M. Rakoczy 41' 0-2 J. Jugas

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 13' Robert Dadok 35' Piotr Krawczyk 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Piast Gliwice.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Erik Janža wielokrotnie serwują swoim sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Obserwujemy przepiękne asysty i bramki, ostre faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Dlatego też warto przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Gornik Zabrze i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.