Spotkanie między Cracovia Krakow i Legia Warszawa dnia 2022-07-29 18:30: 3-0

Cracovia Krakow - Legia Warszawa 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-07-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Cracovia Krakow a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Rakoczy 37' 1-0 J. Myszor P. Makuch 51' 2-0 B. Källman 90' 3-0 M. Sipľak

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Myszor 49' Jakub Jugas 56' Takuto Oshima 64' David Jablonsky 87'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 49' Lirim Kastrati 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw natomiast Legia Warszawa z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Gornik Zabrze.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Jakub Myszor Josué nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.