Stal Mielec vs Cracovia Krakow, wynik spotkania - 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-08-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 43' 1-0 M. Domański 59' 2-0

Żółte kartki Stal Mielec:

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 44' David Jablonsky 57' Otar Kakabadze 70'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 57'

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Warta Poznań.

Fani śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i piłkarze jak David Jablonsky częstokroć zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy ostre faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami okazują się nader zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze męczą. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.