Cracovia Krakow vs Piast Gliwice, wynik spotkania - 0-1

Cracovia Krakow vs Piast Gliwice, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: Jorge Félix 70' 0-1 D. Kądzior

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 54' Otar Kakabadze 59' Cornel Râpă 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 59' Michał Chrapek 74'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Łagów natomiast Piast Gliwice podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Lechia Dzierżoniów.

Coraz częściej fani śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Michał Rakoczy Alexandros Katranis raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między graczami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to widowiska nudne. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Cracovia Krakow i Piast Gliwice jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.