Dnia 2022-08-28 10:30 odbył się mecz Cracovia Krakow - Warta Poznań zakończony wynikiem 0-2

 

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-08-28 10:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Cracovia Krakow a Warta Poznań.

Gole strzelali: Adam Zreľák 87' 0-1 Mateusz Kupczak Dawid Szymonowicz 90' 0-2

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 10' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 45' Mateusz Kupczak 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania - Lukasz Kuzma, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Cracovia Krakow zmierzy się już z Łagów, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin.

Dzisiaj fani śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Michal Siplak Miłosz Szczepański nader często zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, nie często okazuje się, że zmagania nas nudzą. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Cracovia Krakow i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.