Mecz Widzew Łódź - Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Widzew Łódź i Cracovia Krakow wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-09-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Widzew Łódź a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: D. Kun 4' 1-0 M. Hanousek 53' 2-0

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 34'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 16' Paweł Jaroszyński 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice natomiast Cracovia Krakow z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Lechia Gdansk.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Serafin Szota Michał Rakoczy nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Widzew Łódź i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.