Spotkanie między Miedz Legnica i Cracovia Krakow dnia 2022-10-16 10:30: końcowy wynik 1-1

Miedz Legnica vs Cracovia Krakow, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica i Cracovia Krakow zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Jakub Myszor 35' 0-1 Ángelo Henríquez 52' 1-1 Nemanja Mijušković

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 48' Michael Kostka 73' Luciano Narsingh 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 32' Michal Siplak 45' Virgil Ghiță 51' Florian Loshaj 62'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw natomiast Cracovia Krakow podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Zaglebie Lubin.

Wielu kibiców z zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Levent Gülen Mathias Hebo Rasmussen często gwarantują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż zmagania męczą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Miedz Legnica i Cracovia Krakow i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.