Dnia 2022-10-23 15:30 odbyło się spotkanie Cracovia Krakow kontra Lech Poznan - wynik 0-0

Dnia 2022-10-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cracovia Krakow i Lech Poznan wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Karol Knap 36' David Jablonsky 71'

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 51' Alan Czerwiński 55' Afonso Sousa 90' Radosław Murawski 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Lech Poznan z Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Villarreal.

Coraz częściej wielu fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Karol Knap Joel Pereira nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nudzą kibica. Ustawicznie obserwujemy ostre faule, przepiękne gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cracovia Krakow i Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.