Spotkanie Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow, wynik 0-2

Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-10-30 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Zaglebie Lubin a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Benjamin Källman 67' 0-1 Otar Kakabadze Patryk Makuch 86' 0-2 Virgil Ghiță

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 77' Koki Hinokio 83'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Cornel Râpă 53'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw natomiast Cracovia Krakow podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Bartosz Kopacz Cornel Râpă nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Ustawicznie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.