Dnia 2022-11-11 19:30 na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz Wisla Plock - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-0

Wisla Plock - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock i Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-11-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Wisla Plock a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: R. Wolski 66' 1-0 Davo

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 45' Jakub Rzeźniczak 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 42' Takuto Oshima 47' Takuto Oshima 80'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 80'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan a Cracovia Krakow z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Legia Warszawa.

Oddani fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Mateusz Szwoch Matej Rodin nieustannie gwarantują wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, iż zmagania przynudzają. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Wisla Plock i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.