Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze, wynik spotkania - 2-0

Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze, wynik 2-0. W dniu 2023-01-30 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Krakow i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: V. Ghiță 17' 1-0 J. Atanasov D. Jablonský 53' 2-0 K. Knap

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 34' Paweł Jaroszyński 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 9' Jakub Szymanski 21'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Legia Warszawa.

Fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak David Jablonsky Erik Janža wielokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Cracovia Krakow i Gornik Zabrze oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.