Mecz Korona Kielce kontra Cracovia Krakow dnia 2023-02-06 18:00 na stadionie Suzuki Arena - 2-1

Korona Kielce kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-02-06 18:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Korona Kielce a Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: P. Malarczyk 30' 1-0 A. Deja J. Łukowski 56' 2-0 K. Knap 66' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 25' Miłosz Trojak 65' Marius Briceag 90' Marcel Zapytowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 52' Paweł Jaroszyński 73' David Jablonsky 82'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Korona Kielce zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Nono Takuto Oshima raz za razem gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Trafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Korona Kielce i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.