Legia Warszawa kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania 2-2

Dnia 2023-02-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Legia Warszawa a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Rakoczy 9' 0-1 Josue 53' 1-1 Josue M. Nawrocki 80' 2-1 B. Slisz J. Jugas 82' 2-2 T. Pekhart 87' 3-2

Żółte kartki Legia Warszawa: A. Jedrzejczyk 22'

Żółte kartki Cracovia Krakow: J. Atanasov 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Legia Warszawa zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Lechia Zielona Góra a Cracovia Krakow zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak A. Jedrzejczyk J. Atanasov systematycznie gwarantują wyśmienitym entuzjastom wiele wrażeń. Niesamowite walki między drużynami bywają nader zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, ostre faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zainspiruj się tym artykułem - kliknij tutaj!