Warta Poznań vs Cracovia Krakow, wynik spotkania: 0-0

Warta Poznań vs Cracovia Krakow, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2023-03-12 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Cracovia Krakow.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Maciej Żurawski 23' Jan Grzesik 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mateusz Bochnak 61' David Jablonsky 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Warta Poznań zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Dzisiaj oddani kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Maciej Żurawski Mateusz Bochnak stale serwują fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się idealne asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami z ligi są zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Warta Poznań i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.