Spotkanie Cracovia Krakow kontra Radomiak Radom zakończone wynikiem 3-0 dnia 2023-04-15 13:00

Dnia 2023-04-15 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow oraz Radomiak Radom.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Radomiak Radom zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: M. Rakoczy 19' 1-0 T. Oshima V. Ghiță 90' 2-0 K. Knap P. Makuch 0 90' 3-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 51'

Żółte kartki Radomiak Radom: Pedro Justiniano 71'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan a Radomiak Radom podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Paweł Jaroszyński Pedro Justiniano częstokroć zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule, wyjątkowe gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami są nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.