Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-05-27 15:30 miał miejsce mecz Cracovia Krakow - Wisla Plock zakończony wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow a Wisla Plock wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Cracovia Krakow a Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Knap 37' 1-0 V. Ghiță 62' 2-0 M. Rakoczy P. Makuch 65' 3-0 J. Atanasov

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 75' Łukasz Sekulski 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Wisla Plock podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani futbolu śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Mateusz Szwoch raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nudzą fana. Stale zdarzają się ostre faule, efektowne gole czy asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Cracovia Krakow i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.