Spotkanie między Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow dnia 2023-11-06 18:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla: 1-0

W niedzielnym spotkaniu 14. kolejki Ekstraklasy drużyna Górnika Zabrze podejmowała Cracovię Kraków na Stadionie im. Ernesta Pohla. Choć pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, to po przerwie Górnik zdołał zdobyć jedynego gola tego meczu, kończąc go wynikiem 1-0. Był to emocjonujący pojedynek, który dostarczył kibicom wiele widowiskowych akcji.

Mecz pomiędzy drużynami: Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow

W dniu 6 listopada 2023 r. na stadionie im. Ernesta Pohla odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Cracovia Krakow w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Wynik końcowy meczu to 1-0. Bramkę dla Gornika Zabrze zdobył P. Olkowski w 82. minucie.

W pierwszej połowie wynik był wyrównany, obie drużyny miały okazje do strzelenia bramki, jednak żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika. Wynik na przerwę to 0-0.

Kartki

Dla Gornika Zabrze żółtą kartkę otrzymali: Adrian Kaprálik w 64. minucie, Sebastian Musiolik w 78. minucie oraz Boris Sekulić w 88. minucie.

Dla Cracovii Krakow żółte kartki zostały pokazane graczom: Michał Rakoczy w 17. minucie, Karol Knap w 47. minucie oraz Andreas Skovgaard w 83. minucie.

Sędzia

Sędzią tego spotkania był Daniel Stefanski z Polski.

Następne mecze

Następne mecze dla Gornika Zabrze to spotkania z Puszcza Niepołomice, Pogonią Szczecin i ponownie Pogonią Szczecin.

Natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z drużynami Raków Częstochowa, Ruch Chorzów i ponownie Raków Częstochowa.

Relacja sportowa:

Wydawało się, że żadna z drużyn nie jest w stanie przełamać się i zdobyć bramki, aż do 82. minuty, kiedy to P. Olkowski zapewnił Gornikowi Zabrze cenne zwycięstwo. Mecz był pełen emocji, obie drużyny walczyły dzielnie, ale to Gornik Zabrze wyszedł zwycięsko z tego starcia.