Spotkanie Cracovia Krakow - Ruch Chorzów, wynik 4-4

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Cracovia Krakow i Ruch Chorzów dostarczył wielu emocji i niezapomnianych chwil dla kibiców. Po zaciętej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc spotkanie wynikiem 4-4. Mecz, który odbył się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, był pełen zwrotów akcji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Ruchu Chorzów 2-1. Kibice mogli cieszyć się doskonałą rozgrywką w ramach 17. kolejki Ekstraklasy.

Mecz piłki nożnej: Cracovia Krakow - Ruch Chorzów

W minioną niedzielę na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Cracovia Krakow i Ruch Chorzów. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym remisem 4-4, który zapewne na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Początek meczu był bardzo widowiskowy, a już w 18. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Michała Rakoczy'ego, który skutecznie wykorzystał sytuację po asyście Benjamina Källmana. Niestety, radość kibiców Cracovii Krakow była krótka, gdyż już w 32. minucie Daniel Szczepan doprowadził do wyrównania dla gości. Na koniec pierwszej połowy to Ruch Chorzów wyszedł na prowadzenie, a bramkę zdobył Mateusz Bartolewski.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. W 60. minucie Karol Knap wyrównał stan meczu, jednak Ruch Chorzów szybko odpowiedział, zdobywając kolejne dwie bramki. Sytuacja wydawała się zdecydowanie faworyzować gości, ale gospodarze nie zamierzali ustępować. W końcówce meczu Patryk Makuch oraz ponownie Karol Knap zdobyli bramki, doprowadzając do spektakularnego remisu 4-4.

Mecz nie obył się bez emocji, co potwierdzają żółte kartki dla Michała Rakoczy'ego oraz czerwona kartka dla Otar Kakabadze'a z Cracovii Krakow. Również zawodnicy Ruchu Chorzów otrzymali żółte kartki, a Tomasz Swędrowski został ukarany czerwoną kartką w ostatnich minutach meczu.

Spotkanie to zapewne na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn, a emocje jakie dostarczyło są niezapomniane. Niewątpliwie, to jeden z tych meczów, który potwierdza, dlaczego piłka nożna jest nazywana królową sportu.

Kolejne mecze

Następne mecze dla Cracovia Krakow: Raków Częstochowa, Stal Mielec, Legia Warszawa.

Następne mecze dla Ruch Chorzów: Zaglebie Lubin, ŁKS Łódź, Stoke City.