Mecz Cracovia Krakow kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-5

Dnia 2023-09-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Pogon Szczecin zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Gole strzelali: K. Grosicki 8' 0-1 A. Gorgon 21' 0-2 F. Ulvestad A. Gorgon 50' 0-3 E. Koulouris 64' 0-4 K. Smoliński 87' 0-5 O. Korczakowski M. Rakoczy 90' 1-5

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 70'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Malec 45' Efthymios Koulouris 73' Kacper Smoliński 88'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Cracovia Krakow stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Jagiellonia. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Ruch Chorzów.

Wielu fanów śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły i piłkarze jak Michał Rakoczy Mariusz Malec systematycznie zapewniają wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki nużące. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Cracovia Krakow i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.