Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow: wynik końcowy 2-4

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Piast Gliwice i Cracovia Krakow wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Dnia 2021-09-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: D. Kadzior 10' 1-0 C. Rapa 19' 1-1 M. Siplak P. van Amersfoort 34' 1-2 M. Siplak P. van Amersfoort 58' 1-3 M. Ameyaw 60' 2-3 P. van Amersfoort 71' 2-4

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Cracovia Krakow: C. Rapa 78' M. Probierz 79'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa a Cracovia Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin.

Bardzo często mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak C. Rapa nader często zapewniły swoim stałym fanom mnóstwo wrażeń. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Ustawicznie obserwujemy efektowne gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Piast Gliwice i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.