Spotkanie Stal Mielec vs Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion Stali Mielec odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 11' 0-1 Rivaldinho S. Hanca 33' 0-2 M. Domański 90' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 31' Krystian Getinger 32' Arkadiusz Kasperkiewicz 76' Marcin Flis 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 44' Kamil Pestka 78' Sergiu Hanca 78' Michal Siplak 80' Matej Rodin 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 78'

Główny arbiter meczu to Tomasz Wajda, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan a Cracovia Krakow podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom.

Kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Grzegorz Tomasiewicz Kamil Pestka nieustannie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to spotkania statyczne. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stal Mielec oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stali Mielec.