Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-11-25 14:00 miało miejsce spotkanie Raków Częstochowa kontra Cracovia Krakow - wynik końcowy 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Kraków zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, było częścią 16. kolejki Ekstraklasy. Pomimo prowadzenia 1-0 dla Cracovii Kraków na przerwie, Raków Częstochowa zdołał wyrównać wynik, co zaowocowało podziałem punktów po emocjonującym starciu.

Mecz Raków Częstochowa - Cracovia Krakow

Mecz pomiędzy drużynami Raków Częstochowa a Cracovią Kraków zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się 25 listopada 2023 o godzinie 14:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w ramach 16. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z meczu

Wspaniała atmosfera panowała na stadionie już od pierwszych minut. Kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą aurę. Na murawie zobaczyliśmy zażartą walkę, pełną emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Po pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie za sprawą bramki Joela Atanasova, któremu asystował Valentin Ghiță. Cracovia miała kontrolę nad meczem, ale gospodarze nie zamierzali się poddawać. W drugiej połowie Raków Częstochowa zaciekle atakował, starając się odrobić straty.

W 88. minucie gola na wagę remisu strzelił Bartosz Nowak, wychodząc na bohatera swojej drużyny. Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie drużyny mogą być zadowolone z osiągniętego wyniku.

Niestety nie obyło się bez kartek. Sędzia wyciągnął żółte kartki dla Fran Tudora i Milana Rundića z Rakowa Częstochowa oraz dla Andreasa Skovgaarda, Otara Kakabadze, Pawła Jaroszyńskiego i Takuto Oshimy z Cracovii Kraków. Mecz był bardzo zacięty, co skutkowało także dwiema czerwonymi kartkami dla gospodarzy i gości.

Najbliższe mecze dla Rakowa Częstochowa to konfrontacje z zespołami Sturm Graz, Śląsk Wrocław oraz Cracovią Kraków. Natomiast Cracovia Kraków zmierzy się z drużynami Ruch Chorzów, Raków Częstochowa oraz Stal Mielec.