Dnia 2023-08-11 16:00 odbyło się spotkanie Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin: końcowy wynik 2-1

Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin 2-1. W dniu 2023-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cracovia Krakow a Zaglebie Lubin wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: P. Makuch 10' 1-0 B. Källman P. Makuch 35' 2-0 T. Oshima K. Chodyna 90' 2-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: T. Oshima 73' K. Smiglewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: M. Nalepa 2' B. Kludka 9' K. Chodyna 55' J. Buric 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Korona Kielce. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak T. Oshima M. Nalepa częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Niesamowite zmagania między graczami z ligi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nudzą. Natrafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.