Cracovia Krakow - Warta Poznań, wynik meczu - 2-0

Cracovia Krakow - Warta Poznań, wynik 2-0. W dniu 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Michał Rakoczy 58' 1-0 Jakub Myszor 90' 2-0 Luis Rocha

Żółte kartki Cracovia Krakow: Florian Loshaj 84' Sylwester Lusiusz 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 3' Mateusz Kuzimski 29' Mateusz Kupczak 60' Robert Ivanov 65'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Wisla Krakow natomiast Warta Poznań zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Florian Loshaj Konrad Matuszewski stale zapewniają swoim stałym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Cracovia Krakow i Warta Poznań w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.